KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694275

nr 1669 4275

Per Bengtsson, "I trädgården", monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

lördag 21 december 2024
kl 09:00:52